SUPA24
Kuchnia; podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
Jadalnia; podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
Salon; światło dzienne, styl nowoczesny
680 599 PLN
(26 177 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
26 m²
Grad Pula

sypialnia2
metraż26 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ISTRA, PULA - Jednosobni stan u centru Pule

U samom srcu Pule, na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, smjestio se ovaj ekskluzivan i pažljivo ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaŚwiatło naturalneUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 63dni
Zaktualizowano: 58dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Dux nekretnine d.o.o.

Luka Beck