Lista ofert
23
23
23
1 598 394 PLN
(30 158 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
53 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
53 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda!
Stan površine 53.42 m2.
Stan se nalazi na 4. katu zgrade i sastoji od hodnika, dnevnog boravka s...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Garaż
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Pogląd
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
60dni
Zaktualizowano:
60dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.