Lista ofert
15
15
15
1 035 695 PLN
(16 440 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
63 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
63 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ISTRA, ŠTINJAN - Dvosobni stan 63m2
U našoj ponudi nudimo Vam lijepo uređen stan na mirnoj lokaciji u blizini mora! Nalazi se u manjoj zgradi sa sve...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Drewniana podłoga
Umeblowany
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
87dni
Zaktualizowano:
33dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.