SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 405 684 PLN
(11 913 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
118 m²
Grad Pula

sypialnia3
metraż118 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Novo u ponudi!

Prodaja stanova u novom projektu na Velom vrhu, Pula!

Stan B4, površine 118,65m2 (neto površine od 110.50m2) će se nalaziti na dr...

Inny
Wiek oferty: 104dni
Zaktualizowano: 104dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Alma Dom

Azra Valjevac