SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 686 487 PLN
(31 231 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
54 m²
Grad Pula

sypialnia1
metraż54 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Luksuzni stanovi sa pogledom na Marina Veruda!

Stan B7, površine 54.36 m2(neto korisne površine 51.16m2), nalazi se u zgradi B.

Inny
Wiek oferty: 106dni
Zaktualizowano: 106dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Alma Dom

Azra Valjevac