Lista ofert
28
28
28
955 358 PLN
(17 692 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
54 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
54 m²
łazienki
Novi objekt sa liftom, Pula!
Prodajemo stan na 1. katu nove stambene zgrade, u neposrednoj blizini centra.
Stan C1 uključuje dnevni boravak sa k...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Własny parking
Garaż
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Piętro
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
105dni
Zaktualizowano:
105dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.