SUPA24
Salon
Salon
Salon
932 883 PLN
(13 327 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
70 m²
Grad Pula

sypialnia3
metraż70 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Pula, prodaja stana od 70m2 u strogom centru grada smješten na 3. katu austrougarske gradnje. Sastoji se od kuhinje, hodnika, kupaonice ,dvije sobe ...

Inny
Wiek oferty: 113dni
Zaktualizowano: 107dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Real nekretnine

Pula Ured