Lista ofert
35
35
35
1 611 647 PLN
(14 651 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
110 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
110 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Na prodaju su dva nova kompletno namještena stana na drugom katu i potkrovlju novogradnje, sa uključenim jednim garažnim mjestom.
U širem centru Pule...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Piętro
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
B - Bardzo ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
118dni
Zaktualizowano:
118dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.