SUPA24
Salon; światło dzienne, styl nowoczesny
Salon; światło dzienne, styl nowoczesny, podłoga z płytek
Salon; światło dzienne, podłoga z płytek, styl nowoczesny
881 884 PLN
(13 779 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
64 m²
Grad Pula

sypialnia2
metraż64 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Modern apartment with 2 bedrooms in a great location on Vidikovac, Pula!We are pleased to offer this modern and comfortable apartment, situated in one...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaTarasŚwiatło naturalneUmeblowanyPogląd

Inny
Wiek oferty: 200dni
Zaktualizowano: 57dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz