SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 258 078 PLN
(11 542 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
109 m²
Grad Pula

sypialnia3
metraż109 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartment in Pula in Monvidal area - brand-new residence, perfect for permanent accomodation!Luxurious 3-bedroom apartment of almost 110 sq.m. with de...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasOtwarta przestrzeń życiowaPoglądDrewniana podłogaWysokie sufityPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 202dni
Zaktualizowano: 59dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz