Lista ofert
14
14
14
1 794 018 PLN
(19 085 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
94 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
94 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ISTRA, PULA - Jedinstvena lokacija nadomak mora!
Predstavljamo ovaj visoko kvalitetan i novo uređen stan, smješten na jednoj od najpoznatijih lokacij...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
342dni
Zaktualizowano:
101dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.