SUPA24
Salon
Salon
Salon
843 835 PLN
(14 064 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
60 m²
Grad Pula

sypialnia3
metraż60 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Ovaj moderan i funkcionalno projektiran stan nalazi se na drugom katu suvremene stambene zgrade te nudi ukupnu neto površinu od 60,12 m², uključujući ...

Inny
Wiek oferty: 38dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović