SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 215 733 PLN
(22 514 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
54 m²
Grad Poreč

sypialnia3
metraż54 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ISTRA, POREČ - Suvremeni stan 2S+DB u novom projektu, blizu mora, mogućnost finaciranja kreditom

U ponudi DUX nekretnina izdvajamo vrhunski stambeni...

Inny
Wiek oferty: 51dni
Zaktualizowano: 50dni

Miejscowości

Grad Poreč
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro