SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 265 318 PLN
(18 885 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
67 m²
Grad Poreč

sypialnia2
metraż67 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Modern Ground Floor Apartment with Garden for Sale in Poreč – 1500 m from the SeaThis modern building under construction, featuring 4 residential unit...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PiętroOtwarta przestrzeń życiowaTarasChodnik

Inny
Wiek oferty: 197dni
Zaktualizowano: 54dni

Miejscowości

Grad Poreč
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz