SUPA24
Inne
Inne
Inne
3 150 346 PLN
(35 397 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
89 m²
Grad Poreč

sypialnia3
metraż89 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Luxurious 3-bedrooms duplex penthouse apartment in Porec centre, 150m from the sea!Apartment benefits magnificent roof terrace!The hallmark features o...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądPiętroOtwarta przestrzeń życiowa

Inny
Wiek oferty: 200dni
Zaktualizowano: 57dni

Miejscowości

Grad Poreč
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz