SUPA24
Inne
Inne
Inne
969 985 PLN
(19 019 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
51 m²
Grad Omiš

sypialnia2
metraż51 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na prodaju je moderan dvosoban stan s vrtom, smješten u sklopu kompleksa novoizgrađenih zgrada, s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji n...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Grad Omiš
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine