SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 853 812 PLN
(39 093 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
73 m²
Grad Omiš

sypialnia3
metraż73 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na prodaju je trosoban stan u novogradnji s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Čiovu, u dijelu koji pripada gradu Trogiru. Ova jedi...

Inny
Wiek oferty: 51dni
Zaktualizowano: 51dni

Miejscowości

Grad Omiš
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine