SUPA24
Salon
Salon
Salon
823 236 PLN
(23 521 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
35 m²
Grad Novigrad

sypialnia2
metraż35 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Kaiser Immobilien predstavlja moderan jednosoban stan s dnevnim boravkom od 35 m2, na traženoj lokaciji u Novigradu udaljen od mora samo 1000 m.

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Grad Novigrad
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Dean Cerovac