SUPA24
Salon
Salon
Salon
4 883 017 PLN
(58 832 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
83 m²
Grad Novigrad

sypialnia3
metraż83 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Kaiser Immobilien predstavlja vam luksuzan stan u centru prekrasnog istarskog grada Novigrada, sa pogledom na luku Mandrač i gradski park. Vrhunska ne...

Inny
Wiek oferty: 113dni
Zaktualizowano: 113dni

Miejscowości

Grad Novigrad
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Damir Mlacović