Lista ofert
12
12
12
2 015 800 PLN
(19 198 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
105 m²
Grad Kastav
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
105 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
KASTAV, REŠETARI- stan 105m2 s otvorenim pogledom na more, 3S+DB, prizemlje + okućnica 200m2
Stan u prizemlju ukupne površine 105m2 sastoji od dnevno...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
87dni
Zaktualizowano:
86dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Kastav
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.