SUPA24
Dom i otoczenie; widok
Inne; widok
Sypialnia; styl nowoczesny
763 412 PLN
(18 176 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
42 m²
Obala Kralja Tomislava

sypialniaatypical
metraż42 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Prodaje se stan tipa 1,5-sobni (1S+DB) površine 42 m2, smješten na prvom katu u Svetom Filipu i Jakovu, Turanj. Ova nekretnina nudi idealnu priliku za...

Inny
Wiek oferty: 84dni
Zaktualizowano: 84dni

Miejscowości

Obala Kralja Tomislava
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Imperium-immobiliare d.o.o

Ellena Šušteršić