SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 040 279 PLN
(14 058 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
74 m²
Bašćanska ulica, Općina Malinska-Dubašnica

sypialniaatypical
metraż74 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Prodaje se stan u Malinskoj sa velikim balkonom i pogledom na more, samo 800 m od mora. Nalazi se u maloj urednoj zgradi sa pet stanova, staroj tek 20...

Inny
Wiek oferty: 233dni
Zaktualizowano: 151dni

Miejscowości

Bašćanska ulica, Općina Malinska-Dubašnica
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Inspire-nekretnine

Ana Baumgarten