SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 841 589 PLN
(29 600 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
96 m²
Pulac, Grad Rijeka

sypialniaatypical
metraż96 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Spoj vrhunske arhitekture, luksuznih sadržaja i iznimne pozicije čini ovaj stan na najvišoj etaži idealnim izborom za one koji traže privatnost, elega...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądPiętroOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaSprzęt kuchennyDrewniana podłogaWysokie sufityPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 236dni
Zaktualizowano: 154dni

Miejscowości

Pulac, Grad Rijeka
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Inspire-nekretnine

Ana Baumgarten