Lista ofert
6
6
6
872 018 PLN
(16 148 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
54 m²
Marijana Butkovića, Grad Novi Vinodolski
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
54 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
NOVI VINODOLSKI, POVILE - Dvosobni apartman u novogradnji!
Posredujemo u prodaji predivnog dvosobnog apartmana u Povilama. Stan se nalazi u manjoj st...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
246dni
Zaktualizowano:
246dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Marijana Butkovića, Grad Novi Vinodolski
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.