SUPA24
Salon
Salon
Salon
607 183 PLN
(6 459 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
94 m²
Варна

sypialniaatypical
metraż94 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Панорамен Южен Апартамент / Без Скосове и Външни стени / Опция за Паркомясто на Преференциална цена Консултант недвижими имоти: Теодор Топалов - 089...

Inny
Wiek oferty: 10dni
Zaktualizowano: 10dni

Miejscowości

Варна
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

НОВ ДОМ 1