Lista ofert
4
4
445 841 PLN
(7 077 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
63 m²
Варна
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
63 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Двустаен / Непреходен / Панорама / ТОП Локация / Перфектно разпределен Консултант недвижими имоти: Теодор Топалов - 0895 501 003 / novdom1.bg 84423 ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
41dni
Zaktualizowano:
14dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Варна
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
НОВ ДОМ 1
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
НОВ ДОМ 1
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą