Lista ofert
10
10
10
267 943 PLN
(7 242 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
37 m²
Варна
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
37 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Търсиш сигурна инвестиция с незабавна възвръщаемост? Това предложение започва да ти носи пари още от ден първи. Референтен код 84094 Напълно обзав...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
96dni
Zaktualizowano:
96dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Варна
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
НОВ ДОМ 1
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
НОВ ДОМ 1
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą