SUPA24
Salon
Salon
Salon
650 113 PLN
(5 910 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
110 m²
Петрохан, Търговище

sypialniaatypical
metraż110 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ЕКСКЛУЗИВНО! ЕРА ИмотиТе представя за продажба Многостаен тухлен апартамент, кв. Боровец, гр. Търговище. Жилището впечатлява с простор и функционално...

Inny
Wiek oferty: 7dni
Zaktualizowano: 7dni

Miejscowości

Петрохан, Търговище
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ЕРА ИМОТИТЕ