SUPA24
Salon
Salon
Salon
754 797 PLN
(13 014 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
58 m²
София

sypialniaatypical
metraż58 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Двустаен апартамент, в кв. Младост 1. Състои се от голям хол с източно изложение, спалня и кухня с усвоена тераса със западно изложение, баня с тоал...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ