SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 462 929 PLN
(11 429 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
128 m²
София

sypialniaatypical
metraż128 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Продава се тристаен апартамент в кв. Полигона, югоизточен, светъл, с две самостоятелни спални, голямо входно антре, просторна всекидневна с кухненски ...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ