SUPA24
1 284 896 PLN
(11 681 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
110 m²
София

sypialniaatypical
metraż110 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ с площ от 110.40 m? / Застроена площ - 92.35 m?. Изложение: запад. За улеснение се прилага схема на имота! Има възможност за закуп...

Inny
Wiek oferty: 6dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ИМОТЕКА