SUPA24
1 742 632 PLN
(10 498 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
166 m²
София

sypialniaatypical
metraż166 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Многостаен апартамент състоящ се от: антре, три спални, две бани с тоалетни, тоалетна, всекидневна с кухненски бокс и две тераси. Сграда, която създа...

Inny
Wiek oferty: 54dni
Zaktualizowano: 54dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ