SUPA24
Salon
Salon
Salon
849 025 PLN
(7 135 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
119 m²
София

sypialniaatypical
metraż119 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Тристаен апартамент разпределен както следва - антре, спалня с излаз на тераса, баня с тоалетна, дневна, втора спалня с излаз на тераса, втора баня с ...

Inny
Wiek oferty: 56dni
Zaktualizowano: 42dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ