SUPA24
Salon
Dom i otoczenie; widok
Salon
1 863 247 PLN
(12 258 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
152 m²
София

sypialniaatypical
metraż152 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

АКТ 16! Четиристаен апартамент с югозападно изложение на последен етаж и гледка към Витоша! Апартамента се намира в сграда с отлична локация ,само н...

Inny
Wiek oferty: 79dni
Zaktualizowano: 79dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021