SUPA24
Salon
Salon
Salon
692 131 PLN
(8 545 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
81 m²
София

sypialniaatypical
metraż81 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Galardo Real Estate представя двустаен апартамент в модерна жилищна сграда, разположена в бързо развиващия се столичен квартал Младост 2. Общата площ...

Inny
Wiek oferty: 114dni
Zaktualizowano: 114dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ