SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 383 789 PLN
(9 287 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
149 m²
София

sypialniaatypical
metraż149 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

СГРАДАТА Е С АКТ 16! Тристаен апартамент на етаж ПЕТИ със ЗП-116.39 м2. Жилището е с изложение ЮС и със следното разпределение: антре, дневна с кухн...

Inny
Wiek oferty: 117dni
Zaktualizowano: 64dni

Miejscowości

София
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ