Lista ofert
15
15
15
356 173 PLN
(5 745 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
62 m²
Вардар, Равда
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
62 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ID 34224514 Цена: 83 900 евро Населено място: Равда Стаи: 2 Обща площ: 62.03 кв.м Етаж: 3 Такса поддръжка: 0 евро годишно Етап на строителство: в стро...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
8dni
Zaktualizowano:
8dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Вардар, Равда
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.