SUPA24
Inne
Inne
Inne
180 459 PLN
(5 308 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
34 m²
Искър, Равда

sypialniaatypical
metraż34 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Ravda City Residence – Modern Comfort in the Heart of Ravda
Prices start from €42,500 for a studio and €66,300 for a 1-bedroom apartment.🚗 Parking op...

Inny
Wiek oferty: 112dni
Zaktualizowano: 21dni

Miejscowości

Искър, Равда
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova