SUPA24
Salon
Salon
Salon
331 792 PLN
(3 858 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
86 m²
бул. Христо Ботев

sypialniaatypical
metraż86 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Имот номер 1594 Продава се тристаен апартамент в гр. Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от коридор, всекидневна, кухня, две спални, баня с тоалетна ...

Inny
Wiek oferty: 491dni
Zaktualizowano: 491dni

Miejscowości

бул. Христо Ботев
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ДРИЙМИ ХОУМ