SUPA24
Inne
Inne
Inne
623 335 PLN
(4 269 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
146 m²

sypialnia3
metraż146 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Description of object:
For sale is a spacious and versatile apartment in the popular coastal town of Pomorie, just about 50 meters from the beach. The...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.