SUPA24
Salon
Salon
Salon
402 841 PLN
(5 518 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
73 m²
Искър

sypialnia1
metraż73 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

1 BED spacious SEA VIEW apartment, 73 sq.m., 2 balconies, in Marina Cape, Aheloy KC Properties is pleased to offer you this spacious SEA VIEW 1 bedroo...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Искър
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

KC Properties