SUPA24
Salon
Salon
Salon
782 497 PLN
(8 599 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
91 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż91 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Референтен номер: 3992. ТОП ОФЕРТА! АКТ 16! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН! Предлагаме ви тристаен обзаведен апартамент в сграда с Акт 16 от 2024г. в кв. Христо...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ