SUPA24
Salon
Salon
Salon
785 497 PLN
(3 010 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
261 m²
Остромила

sypialniaatypical
metraż261 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

ДИРЕКТНИ ЦЕНИ ОТ ИНВЕСТИТОР - 📢 БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА ! ОФЕРТА:12611 -Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' Ви представя тристаен апартамент с...

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Остромила
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ