SUPA24
Salon
Salon
Salon
561 880 PLN
(4 682 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
120 m²
Чучулуга

sypialniaatypical
metraż120 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 15748 ◼ Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ', има удоволствието да Ви представи ...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Чучулуга
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ