Lista ofert
8
8
8
459 260 PLN
(4 137 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
111 m²
Каскада
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
111 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 9595 🌟 Атрактивна цена : 980 евро/ кв.м! ● Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
3dni
Zaktualizowano:
3dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Каскада
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.