SUPA24
Salon
Salon
Salon
421 149 PLN
(4 011 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
105 m²
Димо Хаджидимов

sypialniaatypical
metraż105 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🔈БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🔈 ОФЕРТА: 19118 ◼ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ има удоволствието да Ви представи тристаен апартаме...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Димо Хаджидимов
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ГОЛД ИМОТИ