Lista ofert
2
2
495 126 PLN
(5 212 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
95 m²
Rodopska
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
95 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
оф.24432 ИЗГОДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ, НИСКА СГРАДА, ПРЕД АКТ14! Апартаментът има следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ И ТРА...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
3dni
Zaktualizowano:
3dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rodopska
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.