SUPA24
Salon
Salon
Salon
589 524 PLN
(8 422 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
70 m²
Царевец

sypialniaatypical
metraż70 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

🔥Ексклузивно! 🏡 Двустаен обзаведен апартамент в НОВА СГРАДА в кв. Христо Смирненски - град Пловдив. 🔑 ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА: ➤ антре ➤ дневна ...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Царевец
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ДЕЛУКС ХОУМС ПЛОВДИВ