SUPA24
Salon
Salon
Salon
403 373 PLN
(4 532 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
89 m²
Грамадето

sypialniaatypical
metraż89 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН,ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В ЖИЛИЩНА СГРАДА 'ГРАНД БАНСКО'' 1, КВ. ГРАМАДЕТО, ГР. БАНСКО. 'Local Property Expert'' има удоволствието да пр...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Грамадето
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Локъл Пропърти Експерт