SUPA24
Salon
Salon
Salon
448 717 PLN
(9 971 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
45 m²
Цар Симеон

sypialniaatypical
metraż45 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Продава се първокласен недвижим имот, разположен в непосредствена близост до хотел 'Кемпински' и кабинковия лифт. Имотът е стратегически позициониран ...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Цар Симеон
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС